Coroczna Konferencja Bezpieczeństwa w Lotnictwie Cywilnym

Prezes Urzędu Lotnictwa Cywilnego zaprasza na coroczną Konferencję Bezpieczeństwa w Lotnictwie Cywilnym poświęconą zarobkowym przewozom lotniczym (CAT) i lotnictwu ogólnemu (GA). Konferencja odbędzie się w dniach 24-25 kwietnia 2019 r. na Uczelni Łazarskiego w Warszawie.Konferencja podsumuje rok 2018 w lotnictwie cywilnym. Podczas konferencji omówione zostaną przede wszystkim zagadnienia związane z nadzorem nad podmiotami oraz różnymi aspektami bezpieczeństwa w lotnictwie cywilnym.

Już teraz serdecznie zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w przygotowaniach do konferencji wszystkie zainteresowane osoby oraz przedstawicieli sektora lotniczego. Liczymy na Państwa sugestie oraz czekamy na propozycje interesujących tematów związanych z bezpieczeństwem lotniczym, a także zapraszamy do przedstawiania własnych prezentacji podczas tego wydarzenia.

Na zgłoszenia wszelkich propozycji oraz udział osób chętnych do wystąpień podczas konferencji czekamy do dnia 05.04.2019 r. pod adresem: konferencja_bl@ulc.gov.pl
  
Szczegółowa agenda oraz tematy poruszane podczas konferencji zostaną opublikowane w późniejszym terminie na stronie Urzędu.
 
Konferencja będzie miała charakter otwarty.
 
W ramach konferencji planowane jest również podpisanie Deklaracji w sprawie kultury bezpieczeństwa w lotnictwie cywilnym "Just Culture". Chętnych do przystąpienia do grona sygnatariuszy Deklaracji prosimy o zgłaszanie się do 10.04.2019 r. na adres: konferencja_bl@ulc.gov.pl 
 


źródło:

 


Komentarze