FIS zaprasza na jesienną imprezę integracyjną

W czwartek 18 października 2018 r. o godz. 17.00, odbędzie się kolejna edycja spotkania przyjaciół lotnictwa organizowanego przez Służbę Informacji Lotniczej FIS, na którą wszystkich miłośników awiacji serdecznie zaprasza cały jej zespół. Spotkanie odbędzie się w restauracji Krasnodwór przy ul. Kocjana 70 w Warszawie.


Rezerwacja miejsc na spotkaniu po wpłacie wpisowego na konto (140 pln). Pozostałe szczegóły w załączonym zaproszeniu. Płatność przelew na konto bankowe numer: 37 1060 0076 0000 3070 0122 0935. W tytule przelewu należy napisać: "Impreza FIS" oraz podać nazwiska osób, których wejściówki dotyczą. Aby otrzymać sms z potwierdzeniem rezerwacji, prosimy podać nr telefonu komórkowego. 

Uwaga: Lista uczestników zostanie zamknięta we wtorek 16 października o godz. 12.00. Organizatorzy spotkania proszą o uwzględnienie czasu trwania przelewu.
 Zwykle na imprezie, która jest organizowana dwa razy do roku, spotyka się ok. setki (w różnym składzie) entuzjastów lotnictwa z całej Polski. Dzięki temu jest to dobra okazja, aby osoby z dwóch stron radiostacji spotkały się twarzą w twarz. Spotkanie służy też wyjaśnieniu wielu spornych sytuacji i omówieniu najważniejszych kwestii istotnych zarówno dla pilotów, jak i służb ruchu lotniczego.


źródło:
https://dlapilota.pl/wiadomosci/fis/fis-zaprasza-na-jesienna-impreze-integracyjna