Konferencja Bezpieczeństwa w Lotnictwie Cywilnym 18-19 kwietnia 2018 r.

Prezes Urzędu Lotnictwa Cywilnego przypomina, że w dniach 18-19 kwietnia 2018 r. na Uczelni Łazarskiego w Warszawie odbędzie się Konferencja Bezpieczeństwa w Lotnictwie Cywilnym poświęcona zarobkowym przewozom lotniczym (CAT) i lotnictwu ogólnemu (GA) organizowana przez Urząd Lotnictwa Cywilnego.

Konferencja podsumuje rok 2017 w lotnictwie cywilnym. Podczas konferencji omawiane będą przede wszystkim zagadnienia związane z nadzorem nad podmiotami oraz różnymi aspektami bezpieczeństwa w lotnictwie cywilnym.
Konferencja będzie miała charakter otwarty.  Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową agendą konferencji oraz do uczestnictwa wszystkich zainteresowanych.Urząd Lotnictwa Cywilnego przypomina, że w ramach konferencji planowane jest również podpisanie Deklaracji w sprawie kultury bezpieczeństwa w lotnictwie cywilnym "Just Culture". Serdecznie zapraszamy Państwa do podpisania dokumentu potwierdzającego wolę budowania kultury bezpieczeństwa w swoich organizacjach – w tej sprawie ULC prosi o kontakt pod adres mailowy: konferencja_bl@ulc.gov.pl