Stwórz nowy projekt strony internetowej www.kontrola-ruchu-lotniczego.com

"Kontrola ruchu lotniczego" powstała w 2011 roku. Od samego początku, jej założeniem była edukacja lotnicza i promocja bezpieczeństwa. Ze względu na charakter bloga, który od samego początku pozostaje "non-profit", wygląda, tak jak wygląda i jest tak funkcjonalny, jak jest. Ponoszone koszty to "jedynie" opłata za domenę ok. 100 zł rocznie. Satysfakcja z wykonanej dobrowolnie pracy - bezcenna.

Chciałbym by "Kontrola ruchu lotniczego - wiedza i bezpieczeństwo w lotnictwie" wyglądała oraz była przyjazna i funkcjonalna dla swoich Czytelników. Chciałbym by w nowym "layoucie" znalazło się wszystko to, co do tej pory zebrano tutaj. Jest plan, by uzupełnić stronę o historię i wspomnienia lotnicze oraz promocję bezpieczeństwa (zdarzenia lotnicze). Myślę o ustanowieniu odznaki i logo "Ambasador bezpieczeństwa lotniczego" lub/i " Ambasador promocji bezpieczeństwa lotniczego". Zależy mi także na integrowaniu środowiska cywilnych i wojskowego pilotów i kontrolerów ruchu lotniczego oraz informatorów służby informacji powietrznej. Nie zapominamy o meteorologach i innych specjalnościach związanych z lotnictwem. 

W związku z tym, po pierwsze pros o uwagi i sugestie co do nowej szaty i funkcjonalności, po drugie o zgłoszenia chęci zabrania się za to.

Niestety, nie mo zagwarantować żadnego wynagrodzenia. Nagrodą ma być zadowolenie lotników i  promocja bezpieczeństwa, a tym samym, być może uratowanie choćby jednego lotniczego życia. Nie mniej jednak szykuję ciekawą lotniczą lub lotnicze niespodzianki. Będzie warto!

Zgłoszenia pros kierować na adres:
lub bezpośrednio w komentarzu do tego posta

Dziękuję

Grzegorz Dańko

Komentarze