2 czerwca 2017

Bierzemy udział w konkursie Drone Hero Europe Award. Potrzebujemy Waszego wsparcia!

Drodzy użytkownicy aplikacji DroneRadar! W celu promocji naszych rodzimych rozwiązań na arenie międzynarodowej, nagraliśmy film promujący aplikację DroneRadar i zgłosiliśmy go do konkursu Drone Hero Europe Award. Uczestnictwo w nim jest unikalną szansą pokazania światu jak wysoko znajduje się Polska w kwestii świadomości operatorów i samej integracji bezzałogowców z tradycyjnym lotnictwem i integracją z ATS czyli Polską Agencją Żeglugi Powietrznej.

Jest jeszcze jeden istotny aspekt. Otóż, z aplikacją DroneRadar udowodniliśmy, że Polska może być liderem, realizując już dzisiaj część planów i postulatów EASA (Europejskiej Agencji Bezpieczeństwa Lotniczego) dotyczących dronów i ich integracji z załogowym lotnictwem (koncepcja UTM), które mają zacząć obowiązywać dopiero za kilka lat.

Dzięki Wam, pokazaliśmy, że promocja bezpieczeństwa i nauka o lotnictwie może być rzeczą naturalną i nadrzędną po długiej liście nakazów, obowiązków i rozporządzeń unijnych.

W tym miejscu apelujemy do wszystkich o wsparcie naszej inicjatywy i filmu. Stawką jest zwiększanie naszego wspólnego bezpieczeństwa w przestrzeni lotniczej i świadomości wszystkich jej użytkowników. 


Metoda głosowania jest bardzo prosta, krótka i nie wymagająca żadnego logowania. Po prostu trzeba kliknąć w link umieszczony na dole artykułu i nacisnąć głosuj. Głosujcie na film przesłany przez nas i, udostępniajcie go dalej! Na chwilę obecną jest do pobicia 1800 głosów, a biorąc pod uwagę fakt, ilu z Was wypełniło ostatni narodowy test wiedzy o lotnictwie, osiągnięcie tego wyniku nie powinno być problemem.

Za pomoc oczywiście dziękujemy. Głos oddaje się bez zobowiązań i rejestracji. Wystarczy kliknąć. Głosować można tutaj (LINK)

Czytaj również: DroneRadar, również dla pilotów
Zapraszamy do odwiedzenia strony www.droneradar.eu