12 stycznia 2017

Warsztaty z kontrolerem ruchu lotniczego Maciejem Szczukowskim

Lotnicze Koło Naukowe, organizacja zrzeszająca studentów kierunków lotniczych studiujących na Akademii Sztuki Wojennej zaprasza na warsztaty pt. "Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia czyli perspektywa i interpretacja w lotnictwie".
źródło: Goldenline
Inspirujące zajęcia warsztatowe poprowadzi Maciej Szczukowski, który od 1999 roku jest Kontrolerem Ruchu Lotniczego na stanowisku tower na Lotnisku Chopina w Warszawie. Współpracował z EUROCONTROL-ą jako autor artykułów i programów edukacyjnych. Zajmował się także analizą incydentów i wypadków lotniczych. Okazyjnie udziela się jako wykładowca w szkołach lotniczych. W listopadzie 2011 roku uczestniczył w lądowaniu Boeinga 767 kapitana Wrony. Niedawno ukończył studia psychologiczne na University of Roehampton w Londynie.
  


Warsztaty odbędą się we środę, 18.01.2017 r. o godzinie 15:30, w sali 027 w budynku 22 Akademii Sztuki Wojennej, Al. gen. Antoniego Chruściela "Montera" 103, Warszawa.
 
Warsztaty są otwarte dla wszystkich pasjonatów lotnictwa!
Lotnicze Koło Naukowe ASW gwarantuje, że będzie bardzo ciekawie.
Zapraszamy!
  
Więcej informacji na stronie wydarzenia.
  
Jeżeli jeszcze nie znacie Macieja Szczukowskiego to polecamy jego prelekcję wygłoszoną podczas IV Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Inżynieria Ruchu Lotniczego” na temat roli obserwacji i współpracy w procesie tworzenia systemów kontroli ruchu lotniczego, którą zamieszczamy poniżej.
 

 
źródło: ASzW