8 grudnia 2016

Zajęcia warsztatowe z kontrolerem ruchu lotniczego Maciejem Szczukowskim

Studenckie Koło Naukowe Transportu Lotniczego, organizacja studencka zrzeszająca fanów lotnictwa działająca przy Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej zaprasza na inspirujące zajęcia warsztatowe z Maciejem Szczukowskim, który od 1999 roku jest Kontrolerem Ruchu Lotniczego na stanowisku Tower na Lotnisku Chopina w Warszawie. W swojej karierze Maciej Szczukowski bywał też wykładowcą i instruktorem w szkołach lotniczych, a także konsultantem lotniczym. Niedawno ukończył studia psychologiczne na University of Roehampton w Londynie.


Temat warsztatów to „What you see is (not) what you get? Perspektywa i interpretacja w lotnictwie cywilnym.” Podczas ciekawych zajęć zmierzycie się z prawdziwymi zdarzeniami lotniczymi. Poczujecie moc ludzkich ograniczeń. Odnajdziecie nowy potencjał. Będziecie dyskutować, będziecie się ze sobą zgadzać i nie zgadzać. To będzie czas dla Was. Wyjdziecie uskrzydleni i pełni energii do działania!
  
Zajęcia warsztatowe odbędą się w czwartek 8.12.2016 r. o godzinie 18:00 w sali 6 NK na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej przy ul. Koszykowej 75 w Warszawie.
  
SKNTL czeka na Was!
  
Więcej informacji na stronie wydarzenia.
  
Jeżeli jeszcze nie znacie Macieja Szczukowskiego to polecamy jego prelekcję wygłoszoną podczas IV Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Inżynieria Ruchu Lotniczego” na temat roli obserwacji i współpracy w procesie tworzenia systemów kontroli ruchu lotniczego, którą zamieszczamy poniżej.

źródło: SKNTL na FB