1 września 2015

Konkurs: Poznaj PAŻP i Lotnisko Chopina od kuchni

W związku z naszym 11. jubileuszem, wspólnie z Polską Agencją Żeglugi Powietrznej i Lotniskiem Chopina, przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest 5 podwójnych wejściówek na zwiedzanie siedziby PAŻP-u i lotniska w Warszawie. Konkurs potrwa od 1 do 2 września do godziny 23:59. Zwycięzców podamy września na łamach portalu.

 


Zasady są bardzo proste. Wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na pytania dotyczące PAŻP-u i Lotniska Chopina oraz wykonać zadanie konkursowe.

1.  Gdzie znajduje się główna siedziba PAŻP?

2.  Co oznacza skrót CKRL?

3.  Ile regularnych linii lotniczych oferuje swoje rejsy z Lotniska Chopina w sezonie letnim 2015?

4.  Czy z lotniska Chopina dolecimy bezpośrednio do Ameryki Północnej i Azji?

5.  Napisz dlaczego to właśnie Ty powinieneś zwiedzić PAŻP i Lotnisko Chopina.Odpowiedzi należy przesyłać na konkursowy adres e-mail: konkurs@pasazer.com Spośród prawidłowych odpowiedzi wybierzemy pięć najciekawszych prac. Ich autorzy otrzymają podwójną wejściówkę do siedziby PAŻP i na Lotnisko Chopina w dniu 8 września (godziny 9:00 - 18:00). Prosimy o przemyślane zgłoszenia osób, które mają czas tego dnia i nie blokowanie udziału innym uczestnikom konkursu.

Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku, Dz.U. z 1997 Nr 133 poz. 883) przez PAŻP, Lotnisko Chopina i portal pasazer.com w celu przeprowadzenia niniejszego konkursu. Osoby biorące udział w konkursie zgadzają się również na publikację swojego imienia i nazwiska w publikacjach portalu pasazer.com. Regulamin konkursu