8 kwietnia 2015

FIS zaprasza na kolejną imprezę integracyjną

W czwartek 23 kwietnia 2015 r. o godz. 17.00, odbędzie się już XXV edycja spotkania przyjaciół lotnictwa organizowanego przez Służbę Informacji Lotniczej FIS, na którą wszystkich miłośników awiacji serdecznie zaprasza cały jej zespół. Impreza odbędzie się w Centrum Szkoleniowo Konferencyjnym Wojskowej Akademii Technicznej (WAT) w Warszawie przy ulicy Kaliskiego 9. Dojazd na miejsce jest możliwy autobusami miejskimi nr 105, 122, 149, 154, 410, N45, N95 oraz tramwajem nr 20 (przystanek KOCJANA). 

Co istotne, lista uczestników zostanie zamknięta 21 kwietnia, także do tego czasu wszyscy zainteresowani proszeni są o opłacenie kwoty wejściówki w wysokości 130 zł. Pozostałe szczegóły w załączonym zaproszeniu.


Zwykle na imprezie, która jest organizowana dwa razy do roku, spotyka się ok. setki (w różnym składzie) entuzjastów lotnictwa z całej Polski. Dzięki temu jest to dobra okazja, aby osoby z dwóch stron radiostacji spotkały się twarzą w twarz. Spotkanie służy też wyjaśnieniu wielu spornych sytuacji i omówieniu najważniejszych kwestii istotnych zarówno dla pilotów, jak i służb ruchu lotniczego. dlapilota.pl