1 listopada 2014

Konferencja bezpieczeństwa w lotnictwie cywilnym

Urząd Lotnictwa Cywilnego zaprasza na jesienną Konferencję Bezpieczeństwa w Lotnictwie Cywilnym. poświęconą zarobkowym przewozom lotniczym (CAT) i lotnictwu ogólnemu (GA), która odbędzie się w dniach 3-4 listopada w Warszawie.


 

W dniach 3 i 4 listopada br. na Uczelni Łazarskiego w Warszawie odbędzie się Konferencja Bezpieczeństwa w Lotnictwie Cywilnym poświęcona zarobkowym przewozom lotniczym (CAT) i lotnictwu ogólnemu (GA) organizowana przez Urząd Lotnictwa Cywilnego.

Będzie to pierwsza jesienna konferencja w nowej formule zapowiedziana przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego Piotra Ołowskiego podczas ostatniej konferencji, która odbyła się w dniu 17 czerwca br. (zobacz: Konferencja Bezpieczeństwa w Lotnictwie Cywilnym z zakresu lotnictwa ogólnego).

Nowa formuła konferencji jest odpowiedzią na zapotrzebowanie ze strony środowiska lotniczego. Będzie ona również okazją do podsumowania minionego sezonu lotniczego oraz jeszcze lepszego przygotowania się organizacji lotniczych do rozpoczęcia nowego sezonu.

ULC zaprasza do uczestnictwa w konferencji wszystkie zainteresowane osoby oraz podmioty sektora lotniczego. Konferencja będzie miała charakter otwarty.Agenda do pobrania

Źródło: ULC