13 sierpnia 2012

Warsztaty językowe przygotowujące do egzaminów ICAO

W ramach przygotowania do egzaminu ICAO z języka angielskiego certyfikowanego przez Władzę Lotniczą Słowacji certyfikowany Ośrodek Szkolenia Lotniczego Unitedsky zaprasza na różnorodne szkolenia i warsztaty. Najbliższe zajęcia odbędą się 16 września br.

 - 1 dniowe warsztaty
- omawiające wszystkie zagadnienia egzaminacyjne oraz praktyczne ćwiczenia przygotowujące do poszczególnych elementów egzaminu. Polecane dla pilotów liniowych i zawodowych z doświadczeniem w prowadzeniu korespondencji w języku angielskim. Koszt 650 zł.

- 2 dniowe warsztaty
– omawiające wszystkie zagadnienia egzaminacyjne oraz praktyczne ćwiczenia przygotowujące do poszczególnych elementów egzaminu w szerszej i bardziej szczegółowej formie. Polecane dla studentów-pilotów nie posiadających jeszcze tego uprawnienia ICAO i/lub bez doświadczenia w prowadzeniu korespondencji w języku angielskim. Koszt 1200 zł.

- 8 dniowe szkolenie
- obejmujące przede wszystkim przyspieszone odświeżenie gramatyki i potocznego języka angielskiego a na następnie omówienie wszystkich zagadnień egzaminacyjnych oraz praktyczne ćwiczenia przygotowujące do poszczególnych elementów egzaminu. Polecane dla pilotów o podstawowej znajomości języka angielskiego. Koszt 2500 zł.

Zajęcia poprowadzi w małych grupach 5-6 osobowych
Arkadiusz Kotela. Uczestnikom szkoleń zapewniamy autorskie materiały szkoleniowe. Udział w szkoleniu poświadczony będzie stosownym certyfikatem. W trakcie zajęć zapewniamy kawę, herbatę i pyszne ciasteczka.

Najbliższe jednodniowe warsztaty odbędą się w dniach
16 i 23 września 2012r. w Ośrodku Unitedsky na Babicach. Najbliższa sesja egzaminacyjna odbędzie się 28-30 września br. w Hotelu Gordon w Warszawie. Wszystkie zainteresowane osoby, zachęcamy do zgłoszenia się już dziś wypełniając formularz rejestracyjny.
źródło: unitedsky.eu